belta logo
Çatalağzı Termik Santrali
MüşteriÇatalağzı Termik Santrali
Skill: Otel Tekstili, Restaurant Tekstili
Sitesini ziyaret ethttp://www.cates.gov.tr

Referanslarımıza daha önce birçok kez birlikte çalıştığımız Yeniköy ve Yatağan termik santrallerine ek olarak bu kez Çatalağzı Termik santralini de ekledik.

Sosyal Tesis ve misafirhaneleri yenilenen tesisin tüm tekstil ihtiyaçları Belta Tekstil tarafından tedarik edildi. Çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, yastık ve yorgan astarlarında 72 tel yerli dokuma %100 pamuk yerli dokuma çarşaflık kumaş tercih edildi. Yatakları satın alındığı ilk günkü gibi muhafaza etmek için koku ve çatlama yapmayan, poliüretan kaplamalı yatak koruyucu alezler kullanıldı.

Yatak örtüleri ve kırlentler %100 pamuklu yatak örtüsü kumaşından, kalın perdeler blackout karartma tül perdeler ise keten cinsi perdelik kumaştan imal edildi.

Sosyal tesisin restaurant bölümünde ise pamuk polyester masa örtüsü ve üstüne çizgili, kurumun logosunu taşıyan runnerlar serildi.

Yıkama ve housekeeping personeline tekstillerin bakımı ile ilgili eğitim verildi. İşletme müdürü ile çamaşırhane kurulumu hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.