belta logo

Sandalye Giydirme seçiminde dikkat edilecek hususlar

 • Abartıdan kaçının

  Düğün Salonunda kullanacağınız tekstillerin sade olmasını tercih edin. Abartılı görünümdeki süslemeler, giydirmeler ve örtüler salonunuzun genel görünümünü olumsuz etkilemekten başka bir işe yaramayacaktır. Renk uyumuna dikkat edin. Parlak renkleri kullanmaktan kaçının.
 • Düzgün biçki ve dikiş

  Sandalye Giydirme ve Düğün Salonu tekstilleri düzgün biçilmez, dikilmezse sandalye ve masa ayakları görünecektir. Yanyana duran sandalyelerin her birinde farklı modeller ortaya çıkacaktır. Yalnızca muntazam biçilmiş, özenle dikilmiş tekstiller salonunuzu şıklaştırır. Yalnızca firmamızda kullanılan 6 iplik overlok makinaları ile tekstilleriniz dikiş yerlerinden yırtılma yapmaz.
 • Kumaş kalitesi

  Uzakdoğu'dan ithal kalitesiz, devamı olmayan polyester kumaşlar birkaç kullanımdan sonra bozulacak, size tekrar masraf çıkaracaktır. Gerçek anlamda şıklık yalnızca kaliteli yerli dokuma polyester kumaşlarla sağlanabilmektedir.

Süsleme tercih etmeniz için nedenler

 • Düğün Salonunuz şıklaşır

  Düzgün, birbiri ile uyumlu, ölçülere sadık kaliteli kumaşlarla dikilmiş sandalye giydirme, masa örtüsü ve kapakları, süslemeler salonunuzu şıklık katmakla kalmaz; bambaşka bir atmosfere sokar. Konusunda uzman firmamıza danışmanız halinde çeşitlerimizi sunmaktan mutluluk duyacağız.
 • Kusurları örter

  Sandalyeleriniz, masalarınız, nikah masanız eskimiş olabilir. Giydirmeler ve aksesuarlar bu gibi kusurları örteceğinden yeni salon açılışlarınızda dahi ikinci el sandalye ve masalar satın alabilir, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
 • Giydirmeleri düğün sahibi talep edebilir

  Salonunuzda tekstil bulundurmak istemeseniz de düğün sahibi giydirme talep edebilir. "Hayır" cevabı müşterinin başka çözüm aramasına neden olacaktır.

Düğün Salonu ve Kokteyl Salonu Tekstilleri