belta logo
restoran masa örtülerirestoran masa örtülerirestoran masa örtülerirestoran masa örtülerirestoran masa örtülerirestoran masa örtülerirestoran masa örtülerirestoran masa örtülerirestoran masa örtülerirestoran masa örtüleri

Masa Örtüsü seçiminde dikkat edilecek hususlar

 • Kaliteli masa örtüleri kazandırır

  Ucuz masa örtüsü tercih ederek belki başlangıç maliyetinizi düşürebilirsiniz ancak bu tip örtülerin kullanım ömürleri kısa olacak, bir kaç yıkamadan sonra çekecek, eski görüntüsü verecektir. Ev tekstili için üretilmiş ucuz örtüler restoran masa örtüleri kadar dayanıklı olmayacak, hızlı bir şekilde bozulacaktır.
 • Renk konusuna dikkat!

  Bugün parlak renkler moda olabilir. Ancak önümüzdeki yıl tam tersi de olabilir. Masa örtülerinizi uzun süre günün şartlarına uygun bir biçimde kullanmayı düşünüyorsanız beyaz, krem, bordo ve toprak tonlarını tercih edebilirsiniz.
 • Devamlılık

  Masa örtüleriniz eksilebilir, masa ilave edebilirsiniz, yazın dışarıya ek masalar eklenebilir. Bu tip durumlarda merdiven altı işletmeler size aynı kalite ve renk masa örtüsü tedarik edemeyebilirler.

Masa Örtüsü tercih etmeniz için nedenler

 • Maliyeti azaltır

  Masa örtüleri yeni satın aldığınız masalarınızı korur. Eski veya deforme olmuş masalarınızın kusurlarını örter. Böylece masalarınızı yenilemek durumunda kalmazsınız. Masalarınızın yalnızca ayaklarını yaptırıp üstüne sunta monte ettirebilir, suntanın üstüne müflon sererek maliyeti daha da düşürebilirsiniz. Bizi arayın.
 • Hijyen bir ortam yaratır

  İtinayla temizlenip ütülendikten sonra serilen masa örtüleri restoranınızın kalitesini artırmakla kalmaz hijyen de sağlar. Bu da memnun müşteri demektir.
 • Mekana yenilik katar

  Yalnızca masa örtülerinizin renklerini değiştirerek mekanınızı değiştirebilir, ayrı bir hava katabilirsiniz.

Restoran Masa Örtüleri